ІНФОРМАЦІЯ Конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня»

ІНФОРМАЦІЯ
Конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства

«Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради

         30 жовтня 2018 року проведено друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради, на якому розглянуто питання:

  1. Про обговорення процедурних моментів проведення наступного засідання конкурсної комісії із заслуховування і перегляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесід та визначення переможців конкурсу.
  2. Про розгляд документів, поданих претендентами на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради щодо їх відповідності встановленим конкурсною комісією вимогам та надання допуску претендентам до участі у конкурсі.
  3. Про визначення часу проведення наступного засідання конкурсної комісії із заслуховування і перегляду конкурсних пропозицій учасників конкурсів, проведення з ними співбесід та визначення переможців конкурсу.

В результаті обговорення вищезазначених питань комісія прийняла рішення:

  1. При заслуховуванні конкурсної пропозиції кожного із претендентів решта претендентів мають бути відсутні у залі засідань, у залі засідань мають бути присутні члени конкурсної комісії та представники засобів масової інформації.
  2. Співбесіда із кожним із кандидатів проводиться в індивідуальному порядку, у залі засідань присутні члени конкурсної комісії та представники засобів масової інформації.
  3. При голосуванні з відбору переможця конкурсу в залі засідань присутні лише члени конкурсної комісії.
  4. Допустити претендентів Луцюка Миколу Миколайовича та Шубан Валентину Григорівну до участі у конкурсі на зайняття вакантної посади директора КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради.
  5. Не допускати претендента Шурховецького Володимира Анатолійовича до участі у конкурсі на зайняття вакантної посади директора КНП «Овруцька міська лікарня», зважаючи на його невідповідність встановленим конкурсною комісією вимогам.
  6. Наступне засідання конкурсної комісії для заслуховування і перегляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесід та визначення переможців конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Овруцька міська лікарня» провести 01 листопада 2018 року о 10 год. 30 хв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *