Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 16 жовтня по 19 жовтня 2018 року

 

Ремонт оглядових колодязів здійснено по вул. І. Франка, 16, С, Бандери, 9 та Київській, 40.

Завершено ремонт водопровідної мережі по вул. Тітова, 4.

Ліквідовано аварійний порив водопроводу по вул. Т. Шевченка, 121, та по вул. Миру.

Проведено ремонт водопровідної мережі свердловини № 17 ВНС 1.

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, профілактика та ремонт технічного обладнання, а також благоустрій, косіння та прибирання прилеглої території.

Працівниками очисних споруд підприємства продовжується прибирання та благоустрій прилеглої території та території біля каналізаційних насосних станцій. Проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків. А також проводилися заходи щодо підготовки до зими.

Здійснювалися роботи по ремонту шнека на очисних спорудах та насоса в приміщенні насосної станції, а також на КНС по вул. С, Бандери.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                                     О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *