Рішення №824 від 10 жовтня 2018 року “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах постійного користування для будівництва та обслуговування закладів освіти”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята сесія                                                                            VІI  скликання

Від  10 жовтня  2018 року     № 824

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
на умовах постійного користування

для будівництва та обслуговування закладів освіти

Розглянувши клопотання директора Шоломківського закладу дошкільної освіти Овруцької міської ради Житомирської області Сокульської Г. М., представлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах постійного користування для будівництва та обслуговування закладів освіти, керуючись ст.ст. 12, 791, 82, 83, 92, 116, 125, 126, 186, 1861 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 05.10.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах постійного користування Шоломківському закладу дошкільної освіти Овруцької міської ради Житомирської області загальною площею 0,5035 га, кадастровий номер ************************, яка розташована по вул. Шкільній, 1 у с. Шоломки Овруцького р-ну, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
  2. Передати Шоломківському закладу дошкільної освіти Овруцької міської ради Житомирської області у постійне користування земельну ділянку загальною площею 0,5035 га, кадастровий номер ************************, яка розташована по вул. Шкільній, 1 у с. Шоломки Овруцького р-ну, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
  3. Шоломківському закладу дошкільної освіти Овруцької міської ради Житомирської області оформити право постійного користування на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Виконкому Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=