Рішення №818 від 10 жовтня 2018 року “Про внесення змін до складу комісії з питань проведення конкурсів на право оренди комунального майна”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                                               VІІ скликання

від  10 жовтня 2018 року  № 818

Про внесення змін до складу комісії
з питань проведення конкурсів

на право оренди комунального майна

З метою організації та проведення конкурсів на визначення орендарів комунального майна, на виконання вимог ч.1 ст.7, ч.7 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», в зв’язку з кадровими змінами, що відбулись у виконкомі міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до складу комісії з питань проведення конкурсів на право оренди комунального майна і затвердити її в наступному складі :

Макаревич Сергій Васильович – начальник відділу комунальної власності виконкому міської ради, голова комісії;

Рибинська Наталя Михайлівна – заступник міського голови з фінансово-економічних та гуманітарних питань, заступник голови комісії;

Горченко Віктор Сергійович  – головний спеціаліст відділу комунальної власності виконкому міської ради, секретар комісії.

Члени комісії:

Жук Сергій Петрович – начальник відділу регулювання земельних відносин виконкому міської ради;

Косинська Ксенія Михайлівна – провідний спеціаліст юридичного відділу виконкому міської ради;

Старовойт Григорій Володимирович – депутат Овруцької міської ради;

Скред Олександр Вікторович –  депутат Овруцької міської ради.

  1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської від 14.11.2017 року № 36 «Про створення комісії з питань проведення конкурсів на право оренди комунального майна».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                                   І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=