Рішення №816 від 10 жовтня 2018 року “Про надання повноважень відділу комунальної власності виконкому міської ради  щодо розподілу нежитлового приміщення по вул.Київська,16 в с. Велика Чернігівка.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                                                 VІІ скликання

від  10 жовтня  2018 року      №816

Про надання повноважень відділу
комунальної власності виконкому міської ради
 щодо розподілу нежитлового приміщення

по вул.Київська,16 в с. Велика Чернігівка.

Заслухавши інформацію начальника відділу комунальної власності виконкому міської ради Макаревича С.В. про необхідність розподілу нежитлового приміщення закладу дошкільної освіти в с. Велика Чернігівка Овруцького району та подальшого виділення частки даного приміщення для забезпечення житлом багатодітної сім’ї гр. Лазоренка А.Г., працівника КП «Овруч» Овруцької міської ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Уповноважити відділ комунальної власності виконкому міської ради (Макаревич С.В.) на проведення розподілу нежитлового приміщення закладу дошкільної освіти в с. Велика Чернігівка Овруцького району по вул. Київська,16 та подальшого виділення частки даного приміщення для прийняття рішення про переведення даної частки з нежитлового приміщення в житлове приміщення з метою забезпечення житлом багатодітної сім’ї гр. Лазоренка А.Г., працівника КП «Овруч» Овруцької міської ради відповідно до вимог чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=