Рішення №810 від 10 жовтня 2018 року “Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради квартири № 24 по вул. Металістів,5 в м. Овруч”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                                                VІІ скликання

від  10 жовтня  2018 року       №810

Про прийняття в комунальну власність
Овруцької міської об’єднаної територіальної
громади в особі Овруцької міської ради

квартири № 24 по вул. Металістів,5 в м. Овруч

Заслухавши інформацію начальника відділу комунальної власності виконкому міської ради Макаревича С.В. про прийняття квартири № 24 по вул. Металістів,5 в м. Овруч в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, керуючись ст.ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Прийняти в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради із державної власності Міністерства внутрішніх справ України квартиру № 24 по вул. Металістів, 5 в м. Овруч.
  2. Затвердити акт приймання-передачі квартири № 24 по вул. Металістів,5 в м.Овруч від 04.10.2018 року (додається).
  3. Виконкому Овруцької міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку державну реєстрацію права комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради на квартиру № 24 по вул. Металістів,5 в м. Овруч.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                          І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=