Рішення №797 від 10 жовтня 2018 року “Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу відділу житлово- комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                                                 VІІ  скликання

Від     10 жовтня   2018 року      №797

Про затвердження актів прийому-
передачі майна з балансу відділу житлово-
комунального господарства, благоустрою
Овруцької міської ради в господарське відання

та на баланс комунальних підприємств.

Розглянувши акти прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»  ст. 26, 60, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити акти прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств.

Копії Актів прийому-передачі додаються.

  1.   Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та відділ комунального майна міської ради.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=