Рішення №795 від 10 жовтня 2018 року “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів  некомерційних комунальних підприємств Овруцької міської  ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                                       VІІ скликання

від  10 жовтня 2018 року          №795

Про затвердження Порядку складання,
затвердження та контролю виконання
фінансових планів  некомерційних
комунальних підприємств Овруцької

міської  ради.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 77 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації  постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів некомерційних комунальних підприємств Овруцької міської ради (далі – Порядок) згідно з додатком.
  2. Керівникам комунальних некомерційних підприємств Овруцької міської ради забезпечити своєчасне складання, подання на розгляд та затвердження річних фінансових планів і звітності про їх стан  виконання згідно з Порядком.
  3. Відділу комунальної власності Овруцької міської ради забезпечити щоквартальне проведення аналізу стану виконання фінансових планів комунальних некомерційних  підприємств та інформування депутатів  про його результати.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ комунальної власності Овруцької міської ради, керівників КНП підприємств та постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                 І.Я. Коруд


Додаток

Додаток 1

Додаток 2  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=