Рішення №793 від 10 жовтня 2018 року “Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату Овруцької ОТГ.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята сесія                                                                              VII скликання

Від 10 жовтня 2018 року      №793

Про затвердження Плану дій сталого
енергетичного розвитку і клімату

Овруцької ОТГ.

З метою ефективного використання енергетичних ресурсів, енергозбереження, зменшення видатків на утримання бюджетних закладів, зменшення викидів парникових газів (CO2) на 30% до 2030 року на території Овруцької громади, залучення зовнішніх ресурсів на вирішення нагальних потреб міста, відповідно до рішення Овруцької міської ради від 25.07.2017 № 979 «Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів», керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити План дій сталого енергетичного розвитку і клімату Овруцької ОТГ (далі – План дій), що додається.
  2. Виконавчим органам Овруцької міської ради, комунальним підприємствам та установам керуватися Планом дій при розробці програм, планів та заходів.
  3. Доручити відділу місцевого економічного розвитку та залучення інвестицій один раз на два роки надавати до Європейської Комісії звіт про впровадження Плану дій для його оцінювання, моніторингу та перевірки.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                                      І.Я. Коруд


Додаток  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=