Рішення №787 від 10 жовтня 2018 року “Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного),  алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час з 23.00 до 07.00 години в магазині «АТБ-Маркет» по вул. Т.Шевченка 33-а в м. Овруч.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                        VІІ  скликання

Від 10 жовтня   2018 року  №787

Про    заборону     реалізації      пива
(крім безалкогольного),  алкогольних,
слабоалкогольних напоїв, вин столових
у нічний час з 23.00 до 07.00 години
в магазині «АТБ-Маркет»

по вул. Т.Шевченка 33-а в м. Овруч.

Відповідно до п. 44-1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», з метою забезпечення прав та законних інтересів громадян, міська рада

В И Р I Ш И Л А:

  1. Заборонити реалізацію пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час з 23.00 до 07.00 години в магазині «АТБ-Маркет» по вул. Т.Шевченка 33-а в м.Овруч.
  2. Адміністрації магазину «АТБ-Маркет» по вул. Т. Шевченка 33-а в м.Овруч рекомендувати інформувати покупців про прийняття Овруцькою міською радою даного рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ муніципальної інспекції Овруцької міської ради та на постійну комісію Овруцької міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *