Проект рішення виконкому міської ради “Про проведення на території Овруцької міської ради призову громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  18.10.2018 року            №

Про проведення на території Овруцької
міської ради призову громадян
на строкову військову службу

у жовтні-грудні 2018 року

З метою забезпечення належної організації та проведення на території Овруцької міської ради призову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України, на виконання Указу Президента України від 15.02.2018 року №33 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, керуючись Законом України “Про військовий обов’язок та військову службу” від 25.03.1992 року №2232-XII та статтями 17, 18, пунктом 1 статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Овруцької міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Організувати та провести у жовтні – грудні 2018 року на території Овруцької міської ради призов громадян України, придатних за станом здоров’я до військової служби чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
  2. Зобов’язати виконуючих обов’язки старост у відповідних старостинських округах, провідного спеціаліста Беспрозванну О.О., відповідальну особу за ведення військового обліку у Овруцькій міській раді:

2.1.   Провести роботу щодо звірки списків призовників, які перебувають на військовому обліку з обліковими даними військового комісаріату, отримати у військовому комісаріаті списки призовників, які підлягають виклику на медичну та призовну комісію у жовтні – грудні 2018 року.

2.2.   Здійснити стовідсоткове оповіщення на вимогу Овруцького ОМВК призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до військового комісаріату та забезпечення явки призовників на призовну комісію.

2.3.   Оповіщення про явку для проходження медичної та призовної комісії здійснювати у відповідності до вимог наказу військового комісара: шляхом доведення наказу військового комісара до населення та шляхом вручення персональних повісток під підпис призовника.

2.4.   Про результати призову громадян на строкову військову службу у жовтні – грудні 2018 року інформувати виконком міської ради до 10.12.2018 року.

2.5.   У разі відсутності призовників на території старостинських округів надати до Овруцького об’єднаного міського військового комісаріату документи, які підтверджують виклик призовників, або їх відсутність на території старостинського округу.

2.6.   Організувати належну роботу щодо виявлення призовників і військовозобов’язаних, які проживають на території, що обслуговується виконавчим комітетом Овруцької територіальної громади і не перебувають в ній на військовому обліку, взяття таких працівників і військовозобов’язаних на персонально-первинний облік та направлення до Овруцького ОМВК.

2.7.   Забезпечити складання і подання до 1 грудня до Овруцького ОМВК списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць.

2.8.   Забезпечити своєчасне інформування та надання роз’яснень населенню щодо порядку і умов призову на строкову службу, вступу на військову службу, в тому числі на контрактній основі, а також про призовний вік та про громадян, які не підлягають призову на військову службу.

  1. Рекомендувати військовому комісару Овруцького ОМВК Левківському М.І., начальнику Овруцького відділення Коростенського відділу Головного управління Національної поліції в Житомирській області Савлуку С.І.:

3.1.     Здійснювати належні заходи із запобігання та проведення досудового розслідування стосовно ухилення військовозобов’язаних від військового обліку.

3.2.     Здійснювати розшук, затримання і доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

3.3.     Проводити роз’яснювальну роботу серед населення та юнаків призовного віку щодо порядку і умов призову на строкову службу, вступу на військову службу, в тому числі на контрактній основі,

  1. Головному лікарю центральної районної лікарні (Луцюку М.М.):

4.1.       Повідомляти у семиденний строк Овруцький ОМВК про призовників і військовозобов’язаних, яких визнано інвалідами.

4.2.       Під час проведення призову громадян на строкову військову службу у жовтні – грудні 2018 року повідомляти у триденний строк Овруцький ОМВК про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

  1. Інформацію про хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконкому міської ради у грудні 2018 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М.

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=