День людей похилого віку та День ветерана!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.
Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Саме тому Овруцькою міською радою постійно проводиться низка заходів для підтримки людей літньго віку – регулярно надаються субвенції на забезпечення соцпослугами громадян похилого віку, на заробітну плату соціальним робітникам територіального центру (цьогоріч виділено 360580 грн); рішенням депутатів виділено 90 тис грн. на утримання стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування с. Велідники; пільгове перевезення профінансовано в розмірі 767,5 тис грн.; матеріальна допомога – 717,4 тис грн..
У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *