Рішення №317 виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  25.09.2018 року                      № 317

Про хід виконання заходів з благоустрою
та поліпшення санітарного стану території міста

та території Овруцької ОТГ

Заслухавши та обговоривши інформацію т.в.о. начальника відділу ЖКГ, благоустрою Редчиця О.П. про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста Овруч та старостинських округах, відповідно до п. 2 ч. 2. ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись п.п. 7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію т.в.о. начальника відділу ЖКГ, благоустрою Редчиця О.П. про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч та старостинських округів, взяти до відома.
 2. Комунальному підприємству «Водоканал» Овруцької міської ради:

2.1.   Здійснювати заходи щодо благоустрою на санітарній зоні навколо артезіанських свердловин.

2.2.   Продовжити здійснення заходів по утриманню ливневої каналізації міста в належному стані.

2.3.   Прочистити водовідвідний канал на території ПАТ «Реалбаза хлібопродуктів»;

2.4.   Забезпечити прочищення каналів, що є на балансі підприємства, а саме: канал К1 (вздовж вул. Б.Хмельницького, Ващука, до вул. Рум’янцева); канал К2 (від вул. Танкістів до входу у магістральний канал); канал К2.1 (від К2 до вул. Довженка); канал К3 (вздовж вул. Братська до входу в магістральний канал); канал К4 (від вул. Енергетиків вздовж вул. Тараса Бульби-Боровця та Рум’янцева).

2.5.   Здійснити облаштування ливневої каналізації першочергово по вул. Овруцька, надалі вул. Вокзальна Б.Хмельницького.

 1. Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради:

3.1. Забезпечити виконання Програми щодо здійснення заходів спрямованих на зменшення захворювання домашніх тварин на сказ у м. Овруч на 2016 – 2018 роки затвердженої рішенням сьомої сесії міської ради VII скликання № 150;

3.2. Опрацьовувати з населенням питання заміни дверей за дольовою участю населення 50%;

3.3. Забезпечити ремонт дитячих ігрових майданчиків на прибудинковій території по Київська 78а, Металістів 5, до 10.10.2018 року.

3.4. Завершити облаштування автостоянки по вул. Б.Хмельницького до 10.10.2018 року;

3.5. Здійснювати заходи по освітленню прибудинкових територій;

3.6. Провести підсипання, грейдерування прибудинкової території до 20.10.2018 року;

3.7. Забезпечити своєчасне прибирання опалого листя та скошеної трави на прибудинковій території.

3.8. Облаштувати отмостку на пров. Стадіонний, 2 вул. Т.Шевченка, 98/11 до 15.10.2018р..

3.9.     Завершити облаштування димоходів в багатоповерхових будинках по вул. І.Богуна до 20.10.2018р..

3.10.   Підготувати пісщасо-соляну суміш по житловому фонду.

 1. Комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради:

4.1.     Завершити поточний ремонт вуличного освітлення у с. Дівошин до 13.10.2018р.;

4.2.     Проводити заходи з підмітання механічною щіткою вулиць та тротуарів міста для наведення санітарного стану щовівторка та щочетверга;

4.3.     Здійснювати заходи з оброблення клумб по місту та клумб в центральному парку15.10.2018 року;

4.4.     Встановити сміттєві урни на спортмайданчиках по вул. С.Бандери та на стадіоні «Юність» до 29.09.2018р. та додатково 10 урн  по місту до 30.10.2018р.;

4.5.     Здійснити прибирання центральної площі до 28.09.2018 року.

4.6.     Встановити додаткові сміттєві баки для розміщення на площі Свободи та вул. Т.Шевченка 28.09.2018 року.

4.7.     Встановити відповідні дорожні знаки для перекриття вулиць міста 29.09.2018 року.

4.8.     Завершити підбілювання дерев по центральних вулицях міста та в Центральному парку до 28.09.2018 року;

4.9.     Завершити прибирання в’їздів в місто з сторони: Словечно, Виступовичі, Народичі, Коростень до 28.09.2018р..

4.10.   Встановити огорожу та плити на сміттєвих майданчиках по місту до 20.10.2018р.;

4.11.   Підготувати майданчики для встановлення зупинок біля с. Заськи до 20.10.2018 р.

4.12.   Встановити по місту лавки в паркових зонах, біля спортмайданчиків, біля ігрових майданчиків, по центральних вулицях міста та біля зупинок автотранспорту на вимогу до 30.10.2018р..

4.13.   Опрацювати питання вулиць де відсутнє вуличне освітлення по проекту НЕФКО.

 1. В.о. старост старостинських округів Овруцької ОТГ:

5.1. Проводити вирізку чагарників в населених пунктах;

5.2. Проводити розчистку та підготовку комунальних доріг для проведення ремонту;

5.3. Забезпечити виконання в повному обсязі рішення виконкому міської ради від 14.02.2018 року № 84 «Про закріплення територій за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загально державного значення та загального користування» та звітувати про виконану роботу у відділ житлово-комунального господарства і благоустрою Овруцької міської ради;

5.4. Провести роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ де можливо без залучення техніки.

5.5. Здійснювати заходи з благоустрою на кладовищах;

5.6. Божку С.М., Герасимчук Н.І. та Нелеп Л.Є. організувати з жителями старостинських округів прибирання узбіч по дорогах де поновлено дорожне покриття.

5.7. Комаровій Т.М. завершити заходи з благоустрою колодязів та зупинок громадського транспорту сіл Заріччя та Острів до 05.10.2018 р..

5.8. Белоцькому С.Д. організувати ліквідацію сміттєзвалищ в старостинських округах (Полохачів) обрізати кущі та дерева по вулицях с. Гаєвичі та в подальшому до с. Дівошин (права та ліва сторони).

5.9. Мошковському В.М.: обрізати кущі та дерева по вулицях с. В.Мошки; за допомогою техніки Водного господарства опрацювати дороги в Новоселицькій-Слободі, Гуничах; здійснити обрізання кущів на кладовищах; зрізати сухі дерева в с.Гуничі та завезти на ФАП.

5.10.   Кругляну С.М. здійснити облаштування (змонтувати лавку) автобусної зупинки в с. Мала Фосня до 15.10.2018р.; підготувати дорогу від М.-21 до с. Велика Фосня для поточного ремонту струменевим способом; загородити кладовища.

5.11.   Ломака В.М. здійснити прибирання правої та лівої сторони дороги Овруч – Мамеч (від залізничного переїзду до «Гуляйки»); контролювати питання грейдування доріг на території старостинського округу.

5.12.   Бобик Т.І. ліквідувати смітники в населених пунктах старостинського округу.

5.13.   Барановський Ю.І. вирізати кущі до с. Смоліно та від с. Смоліно до с. Базарівка; здійснити вирізання кущів до станції Потаповичі.

5.14.   Козаченку С.В. покосити зліва та справа дорогу до с. Лукішки; в с. Заськи прочистити канал від дороги до клубу; попалити корчі в с. Коренівка.

5.15.   Корчевна С.П. прибрати праву та ліву сторони під’їздної дороги до с. Корчівка; здійснити заходи з благоустрою біля лісу в с. Дубовий Гай.

5.16.   Інформацію про виконанні заходи з благоустрою у старостинських округах надавати у формі Звіту згідно додатку затвердженого рішенням виконкому міської ради від 19.07.2018 року № 244.

 1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради:

6.1. Забезпечити виконання в повному обсязі рішення виконкому міської ради від 14.02.2018 року № 84 «Про закріплення територій за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загально державного значення та загального користування» та звітувати про виконану роботу у відділ житлово-комунального господарства і благоустрою Овруцької міської ради;

6.3. Завершити ремонт доріг з грунтовим покриттям в Шоломківському старостинському окрузі та в Великофоснянському старостинському окрузі;

6.4. Завершити ремонт дороги через яр та поточний ремонт під’їзної дороги в с. Заськи;

6.5. Продовжувати ремонт доріг з асфальтобетонним покриттям струменевим способом у населених пунктах Овруцької ОТГ: с. Шоломки, с. Збраньки, с. Невгоди, с. Гошів, с. Клинець, с. В.Фосня, с. В.Чернігівка;

6.6. Здійснити заходи по видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев які знаходяться за межами населених пунктів старостинських округів та були розглянуті на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації;

6.8. Замовити техніку для прибирання сміття в сіл Полохачів, Велика Фосня та інших старостинських округів.

6.9. Здійснити очистку водовідвідних каналів в с. Заськи (укласти договір з ПМК – 157).

6.10.   Завершити реконструкцію вуличного освітлення в с. Заріччя та капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Острів згідно проектів та в межах наявних бюджетних асигнувань до 30.10.2018 р.

6.11.   Здійснити прибирання зрізаного гілля вздовж під’їзду до с. Корчівка.

6.12.   Звернутись до ДП «Овруцький спецлісгосп» (Шевчук О.І.) та ДП «Словечанський лісгосп АПК» (Макарчук Ю.П.) з питання поточного ремонту дороги від с. Скреберичі до с. Малий Кобилин.

 1. Відділу муніципальної поліції Овруцької міської ради:

7.1.   Вживати заходи реагування на власників занедбаних житлових будинків;

7.2.   Здійснювати заходи по усуненню порушень правил благоустрою керівниками підприємств, установ, організацій. Організувати роботу з прибирання закріплених територій до дня міста.

7.4.   Спільно з відділом архітектури, містобудування та земельних ресурсів (Жуком С.П.) опрацювати питання по відведенню землі для сміттєзвалища в Бондарівському старостинському окрузі. Вивчити можливість створення сміттєзвалища для Великочернігівського, Раківщинського та Покалівського старостинських округів.

 1. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради:

8.1. Відремонтувати сходи біля Дитячої художньої школи до 29.09.2018 року.

8.2. Закріпити ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4 за дотриманням санітарного порядку на стадіоні «Юність», вжити заходи для заборони проходу громадян через територію стадіону.

8.3. Закладам освіти привести в порядок дрова заготовлені на зиму.

 1. Надати дозвіл Шоломківському ЗДО Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на встановлення паркану для огорожі території садочку від Амбулаторії.
 2. Виконавцям заходів, зазначених у пунктах 2-8 даного рішення, забезпечити їх виконання та подати звітну інформацію в відділ ЖКГБ Овруцької міської ради до 13.10.2018 року.
 3. Зняти з контролі рішення виконавчого комітету від 15.03.2018 року № 111, від 24.04.2018 року № 147, від 29.05.2018 року № 180, від 21.06.2018 року № 206, від 19.07.2018 року № 244, від 16.08.2018 року № 276 «Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ».
 4. Керівникам комунальних підприємств дотримуватись виконавчої дисципліни.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та т.в.о. начальника Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Редчиця О.П..

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *