Рішення №769 від 18 вересня  2018 року “Про переведення нежитлових приміщень в житлові. “

 

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістнадцята   сесія                                                                            VІI  скликання  

від 18 вересня  2018 року      № 769

Про переведення нежитлових

приміщень в житлові.

Заслухавши інформацію начальника відділу комунального майна Макаревича С. В., керуючись ст.ст. 7-8  Житлового кодексу Української РСР, ст. 26, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Перевести у категорію житлового нежитлове приміщення загальною площею 138,6 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Овруч, вул. Київська, 125-а.
  2. Перевести у категорію житлового нежитлове приміщення загальною площею 47,1 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Овруч, вул. Київська, 125-а.
  3. Перевести у категорію житлового нежитлове приміщення загальною площею 48 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Овруч, вул. Білоруська, 5.
  4. Перевести у категорію житлового нежитлове приміщення загальною площею 64,4 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Овруч, вул. Білоруська, 5.
  5. Відповідальність за проведення робіт з переведення нежитлових приміщень у житлові покласти на відділ комунальної власності Овруцької міської ради.
  6. Відділу комунальної власності Овруцької міської ради здійснити заходи щодо присвоєння поштових адрес та внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку та відділ комунальної власності Овруцької міської ради.

Міський голова                                                                                   І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=