Рішення №765 від 18 вересня  2018 року “Про внесення зміни до рішення Овруцької міської ради від 01.02.2018 року № 269 «Про передачу на баланс КУ «ЦПМСД Овруцької районної ради» майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістнадцята    сесія                                                                            VІІ скликання

від  18 вересня  2018 року       №765

Про внесення зміни до рішення
Овруцької міської ради
від 01.02.2018 року № 269
«Про передачу на баланс
КУ «ЦПМСД Овруцької районної ради»
майна комунальної власності
Овруцької міської об’єднаної

територіальної громади»

У зв’язку із помилковим визначенням об’єкту нерухомості та його адреси, керуючись ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 01.02.2018 року  № 269 «Про передачу на баланс КУ «ЦПМСД Овруцької районної ради» майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади», виклавши п.2.1 в наступній редакції:

«2.1. Приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини (м. Овруч, вул. Київська,127-а) та частину нежитлового приміщення котельні (м. Овруч, вул. Київська,125-а).

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=