Перебування учнів Овруцького закладу загальної середньої освіти № 3 в Японії

24 травня 2018 року в Овруцькому закладі загальної середньої освіти №3  відбувся конкурс «Україна-Японія: мистецький діалог», в рамках якого четверо учнів-переможців (Косинський Іван, Левківська Софія, Гавриловська Анастасія та Кобилинський Федір) відвідали Японію. Перебуваючи в Японії,  вихованці змогли порівняти життя українських та японських жителів, які мешкають на радіоактивно забруднених територіях внаслідок аварії на ЧАЕС та станції Фукусіма.

А почалось це все з того, що 19 грудня 2016 року учні 7-А класу на чолі з класним керівником Зубрійчук Л.М. взяли участь і стали переможцями у конкурсі «Різдвяна листівка – 2016». Зібрані в ході акції різдвяні листівки від українських дітей були передані дитячим закладам Японії, постраждалим від аварії на АЕС Фукусіма-1. Таким чином, на початку 2017 року вихованці Овруцького закладу загальної середньої освіти № 3 вперше зустрілися з представниками фонду «ЧеФуКо».

Протягом 2016-2018 років відбулись неодноразові зустрічі з представниками фонду «ЧеФуКо», в результаті яких були проведені цікаві заходи: круглий стіл «Чорнобиль-Фукусіма: такі різні, такі близькі», майстер-класи «Різдвяна листівка японським дітям»,  «Калейдоскоп мрій», «Життя в жовтому кольорі», виставка дитячих малюнків «Україна-Японія: разом ми все здолаємо» тощо.

Приліт в Японію (аеропорт Наріта)


Гостина у Ханаміямі. Знайомство з сім’ями


Ігри зі студентами на барбекю


Екскурсія в океанаріум та музей цунамі.


Чайна церемонія


Відвідування «Будинку веселки» (католицька школа).


Робота на фермі. Збирання квасолі.


Збір урожаю помідорів


Зустріч з мером Фукусіми


Від’їзд в сім’ї.


Перебування в сім’ях.


Відвідування японської школи.


Подарунок для школи від українських дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=