Інформація. Інспектор з праці

У відповідності з постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295«Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»Розпорядженням Овруцького міського голови № 7к   від 03.01.2018 року на провідного спеціаліста-інспектора відділу муніципальної поліції Овруцької міської ради Гаєвського Валерія Петровича було покладено обов’язки інспектора з праці.

Основними завданнями покладеними на інспектора праці є здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством, оформлення трудових відносин, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, контроль щодо виплати заборгованості із заробітної плати працівникам. Заходи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості покликані на відновлення соціальної захищеності працівників, захист їх прав та можливість в майбутньому отримувати гідну пенсію. Погодившись на неофіційне працевлаштування та  одержання зарплати в «конвертах», громадяни України свідомо обкрадають самі себе. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу, офіційно вважається непрацюючим, йому не зараховується страховий стаж, а відповідно його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій,  у нього немає права на відпустку, права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю, права не працювати у вихідний та святковий день, права на охорону праці, права на соціальне страхування тощо.

В 2018 році інспектором праці Овруцької міської ради здійснено 3 інспекційних відвідування суб’єктів господарської діяльності самостійно та одне за участю головного державного інспектора праці. Під час таких інспекційних відвідувань виявлено та задокументовано у двох суб’єктів господарювання 9-ть неоформлених згідно вимог трудового законодавства працівників. На одного із підприємців за порушення законодавства про працю по 5-ти працівниках накладено штрафні санкції на суму 558000 грн., рішення про накладення штрафних санкцій за неофомлення 4-х працівників іншим підприємцем буде розглянуто у визначені законодавством терміни на протязі вересня місяця.

Вкотре нагадуємо роботодавцям Овруцької територіальної громади, що  штрафна санкція за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, виплата заробітної плати (винагороди) без сплати ЄСВ та податків складає тридцятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (станом на 01.09.2018 року  – 111690 грн.) Використання договорів цивільно правового-характеру, які містять ознаки трудового договору також вважається використанням найманої праці без належного оформлення трудових відносин та тягне за собою таку ж відповідальність.

З  метою проведення інформаційно – роз’яснювальної  роботи щодо  дотримання вимог податкового та трудового законодавства в частині  використання найманої праці суб’єктами господарської діяльності, які проводять підприємницьку діяльність на території Овруцької міської ради, згідно розпорядження Голови Овруцької Державної админістрації було створено робочу групу у складі  працівників УПСЗН Овруцькаої РДА, інспектора праці Овруцької міської ради, Овруцького об’єднаного управління Пенсійного фонду, Овруцької філії Житомирського обласного центру зайнятості та ДФС.

Впродовж 8 місяців 2018 року робочою групою було проведено 30 виїзних рейдів та 301 співбесіду з роботодавцями району. Було вивчено питання легальної зайнятості у 369 суб’єктів господарювання, у 167 з них виявлено факти використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин. В результаті роботи вже легалізовано працю 187 осіб.

Одним із проблемних питань є легальна зайнятість у фізичних осіб-підприємців, які ігнорують норми трудового законодавства України, допускаючи до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Разом з тим, з’ясувалося, що деякі громадяни умисно відмовляються від офіційного працевлаштування, так як перебувають на обліку в службі зайнятості та отримують від держави різні види допомог, пільг, субсидій. Робочою групою постійно вносяться рекомендації щодо неухильного дотримання законодавства з праці суб’єктами господарювання району. Роз’яснювальна робота триватиме і надалі.

5 вересня цього року на засіданні уряду України було ухвалено рішення щодо вжиття заходів з детінізації у сфері зайнятості та доходів українців. Активізація роботи щодо виявлення незареєстрованої найманої праці та виплати заробітної плати у «конвертах» розпочнеться за місяць, з 5 жовтня.

Саме тому протягом наступного місяця в районі продовжуватиметься інформаційна  робота серед роботодавців та найманих працівників району, метою якої є роз’яснення неприпустимості використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

 Інспектор праці
Овруцької міської ради                                                                      В.П. Гаєвський.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *