Рішення №702 від 29 серпня 2018 року “Про затвердження Положення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, закладу дошкільної освіти, закладу позашкільної освіти Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятнадцята  сесія                                                                                VІІ скликання

від  29 серпня 2018 року            №702

Про затвердження Положення про конкурс
на заміщення вакантної посади керівника
державного, комунального закладу загальної
середньої освіти, закладу дошкільної освіти,

закладу позашкільної освіти Овруцької міської ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», Наказом Міністерства освіти і науки України № 291 від 28.03.2018р. «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення прозорості процедури призначення керівників закладів загальної середньої освіти, Овруцька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Положення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника державного, комунального закладу загальної  середньої освіти, закладу дошкільної освіти, закладу позашкільної освіти Овруцької міської ради.
  2. Начальнику відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Сергійчуку М.М. забезпечити оприлюднення прийнятого рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради та постійну комісію з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Міський голова                                                                               І. Я. Коруд


Додаток  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *