Рішення №276 виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 16.08.2018 року              № 276

Про хід виконання заходів з благоустрою
та поліпшення санітарного стану території міста

та території Овруцької ОТГ

Заслухавши та обговоривши інформацію т. в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства і благоустрою Редчиця О. П. про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста Овруч та старостинських округах, відповідно до п. 2 ч. 2. ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись п.п. 7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію т. в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства і благоустрою Редчиця О.П. про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч та старостинських округів, взяти до відома.
 2. Комунальному підприємству «Водоканал» Овруцької міської ради:

2.1.   Завершити роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт центрального парку в м. Овруч Житомирської області», а саме: ремонт та облаштування фонтану до 15.09.2018 року.

2.2.   Здійснювати заходи щодо благоустрою всіх водовідвідних каналів на території міста Овруч, а саме: обкошування трави та вирізання кущів;

2.3.   Здійснювати заходи щодо благоустрою на санітарній зоні навколо артезіанських свердловин.

 1. Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради:

3.1.   Забезпечити виконання Програми щодо здійснення заходів спрямованих на зменшення захворювання домашніх тварин на сказ у м. Овруч на 2016 – 2018 роки затвердженої рішенням сьомої сесії міської ради VII скликання № 150;

3.2.   Опрацьовувати з населенням питання заміни дверей за дольовою участю населення 50%;

3.3.   Продовжити ремонт дитячих ігрових майданчиків на прибудинковій території;

3.4.   Завершити облаштування автостоянки біля будинку № 3 по вул. М.Ващука та розпочати роботи по вул. Б.Хмельницького;

3.5.   Здійснювати заходи по освітленню прибудинкових територій;

3.6.   Проводити підсипання, грейдерування прибудинкової території.

 1. Комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради:

4.1.   Здійснити поточний ремонт вуличного освітлення у с. Невгоди, с. Дівошин;

4.2.   Проводити заходи з підмітання механічною щіткою вулиць та тротуарів міста для наведення санітарного стану;

4.3.   Провести заходи з фарбування лавок біля пам’ятника Макарія Овруцького та здійснити ремонт забору біля пам’ятника Т.Шевченка;

4.4.   Здійснювати заходи з оброблення клумб по місту та клумб в центральному парку;

4.5.   Встановлювати додатково сміттєві контейнери на сміттєвих майданчиках де є необхідність;

4.6.   Здійснювати фарбування стійок дорожніх знаків по центральних вулицях міста.

4.7.   Упорядкувати об’єкти культурної спадщини та пам’ятні знаки, місця поховань видатних діячів державотворення, борців за незалежність у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників АТО; здійснити благоустрій населених пунктів, привести у належний санітарний стан, забезпечити оформлення вулиць державною символікою.

 1. В.о. старост старостинських округів Овруцької ОТГ:

5.1.   Проводити скошування трави та вирізку чагарників в населених пунктах;

5.2.   Проводити розчистку та підготовку комунальних доріг для проведення ремонту;

5.3.   Забезпечити виконання в повному обсязі рішення виконкому міської ради від 14.02.2018 року № 84 «Про закріплення територій за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загально державного значення та загального користування» та звітувати про виконану роботу у відділ житлово-комунального господарства і благоустрою Овруцької міської ради;

5.4.   Провести роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ де можливо без залучення техніки.

5.5.   Здійснювати заходи з благоустрою на кладовищах;

5.6.   Інформацію про виконанні заходи з благоустрою у старостинських округах надавати у формі Звіту згідно додатку затвердженого рішенням виконкому міської ради від 19.07.2018 року № 244.

5.7.   В межах старостинських округів на дорогах державного значення, загального користування та комунальної власності провести ремонт зупинок автотранспорту та викошування бур’яну навколо вищевказаних зупинок до 23.08.2018 року.

5.8.   Упорядкувати об’єкти культурної спадщини та пам’ятні знаки, місця поховань видатних діячів державотворення, борців за незалежність у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників АТО; здійснити благоустрій населених пунктів, привести у належний санітарний стан, забезпечити оформлення вулиць та будівель державних установ та організацій державною символікою.

 1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради:

6.1.   Забезпечити виконання в повному обсязі рішення виконкому міської ради від 14.02.2018 року № 84 «Про закріплення територій за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загально державного значення та загального користування» та звітувати про виконану роботу у відділ житлово-комунального господарства і благоустрою Овруцької міської ради;

6.2.   Провести очистку колодязів в с. Довгиничі та с. Острів;

6.3.   Завершити ремонт доріг з грунтовим покриттям в Зарічанському старостинському окрузі, продовжувати роботи в Шоломківському старостинському окрузі та розпочати ремонтні роботи доріг в Великофоснянському старостинському окрузі;

6.4.   Завершити ремонт дороги через яр в с. Заськи;

6.5.   Продовжувати ремонт доріг з асфальтобетонним покриттям струменевим способом у населених пунктах Овруцької ОТГ;

6.6.   Здійснювати заходи по видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев які знаходяться за межами населених пунктів старостинських округів та були розглянуті на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації.

 1. Відділу муніципальної поліції Овруцької міської ради:

7.1.   Вживати заходи реагування на власників занедбаних житлових будинків;

7.2.   Здійснювати заходи по усуненню порушень правил благоустрою.

 1. Виконавцям заходів, зазначених у пунктах 2-7 даного рішення, забезпечити їх виконання та подати звітну інформацію в відділ ЖКГБ Овруцької міської ради до 15.09.2018 року.
 2. Просити підприємства, установи, організації міста здійснити заходи з благоустрою на прилеглих та закріплених територія для належного санітарного стану до Дня міста.
 3. Підприємствам, установам, організаціям що мають власні приміщення або орендують в будинку № 23 по вул. С. Бандери вжити заходи з благоустрою на прилеглій території.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та т.в.о. начальника Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Редчиця О.П..

Перший заступник міського голови                                     В.М. Гришковець

Чичирко М.В. ________      Муліванцев О.В. _______    Редчиць О.П. _______  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *