Рішення №686 від 27 липня 2018 року “Про встановлення ФОП Серьоженко Т. Л. строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельній ділянці комунальної власності”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята   сесія                                                                           VІІ скликання

Від  27 липня 2018 року         № 686

Про встановлення ФОП Серьоженко Т. Л.
строкового особистого земельного сервітуту
на право розміщення тимчасової споруди

на земельній ділянці комунальної власності

Розглянувши заяву ФОП Серьоженко Т. Л. про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, керуючись статями 98-102, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 року № 244, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 24.07.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити строковий особистий земельний сервітут на право розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на земельну ділянку площею 0,0060 га, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення: землі загального користування, кадастровий номер: *****************************, яка розташована по вул. Київська (з північно-західної сторони земельної ділянки по вул. Київській, 131) на користь ФОП Серьоженко Тетяни Леонідівни терміном на 1 (один) рік.
  2. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І.Я., укласти з ФОП Серьоженко Т. Л. договір про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди.
  3. Встановити ФОП Серьоженко Т. Л. плату за сервітутне користування 1 м2 земельної ділянки у розмірі 50 (п’ятдесяти) відсотків від базової вартості 1 м2 нормативної грошової оцінки земель міста в рік.
  4. ФОП Серьоженко Т. Л. провести благоустрій відповідно до схеми благоустрою прилеглої до тимчасової споруди території.
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області у п’ятиденний строк з дня його прийняття.
  6. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати право сервітуту у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд

Дєдух І.М._____________Рибинська Н.М._____________Жук С.П.______  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *