Рішення №663 від 27 липня 2018 року “Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на умовах оренди”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята сесія                                                                                        VІІ скликання

Від 27 липня 2018 року           №663

Про надання дозволу громадянам
на виготовлення технічної документації
із землеустрою щодо встановлення
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
для будівництва і обслуговування
житлового будинку, господарських будівель

і споруд (присадибна ділянка) на умовах оренди

Розглянувши звернення громадян про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на умовах оренди, керуючись ст.ст.. 12, 40, 89, 116, 118, 120, 121, Земельного кодексу України, ст.6 Закону України «Про оренду землі» п. 34 ч. 1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 24.07.2018 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на умовах оренди згідно додатку № 1 (додається).
  2. Громадянам, вказаних у додатку № 1, звернутися до землевпорядної організації для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її на умовах оренди, погодити відповідно до діючого Земельного кодексу України і подати на розгляд чергової сесії міської ради.

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд

Дєдух І.М._____________Рибинська Н.М._____________Жук С.П.______

ДОДАТОК № 1

до рішення 14-ої сесії міської ради VІІ скликання

від 27.07.2018 року № 663

Перелік
громадян, яким надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на умовах оренди.
П.І.Б. Орієнтовна площа (га) Місце розташування  земельної ділянки Термін оренди Примітка
1 Шеремет Валентин Іванович, 0,1000 м. Овруч 49 ОЖБ
Шатило Валентина Михайлівна,
Неретіна Людмила Анатоліївна

Секретар ради                                                                                  І. М. Дєдух  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *