Рішення №648 від 27 липня 2018 року “Про звіти в. о. старост Великохайчанського та Норинського старостинських округів”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Чотирнадцята  сесія                                                                  VII скликання

від  27 липня 2018 року             № 648

Про звіти в. о. старост Великохайчанського

та Норинського старостинських округів

Заслухавши звіти в. о. старост Великохайчанського та Норинського старостинських округів про здійснення ними повноважень у І півріччі 2018 року, керуючись ст.ст. 14-1, 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіти в. о. старост Великохайчанського (Божок С.М.) та Норинського (Бортник В.І.) старостинських округів про здійснення ними повноважень у І півріччі 2018 року прийняти до відома.
  2. Виконуючому обов’язки старости Норинського старостинського округу (Бортник В.І.) активізувати свою роботу та забезпечити належне виконання повноважень, визначених ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту, затвердженого рішенням І сесії Овруцької міської ради VII скликання від 09.11.2017 року № 20.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

Міський голова                                                            І.Я.Коруд


Додаток


Звіт
виконуючого обов’язки старости Норинського старостинського округу про виконану роботу за  перше півріччя 2018 року

Працівники Норинського старостинського округу Овруцької міської ради в своїй діяльності керується Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, указами і дорученнями Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голів обласної і районної державних адміністрацій, Овруцького міського голови щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку території.

Основним питанням сьогодення діяльності  є забезпечення належних умов для проживання на території старостинського округу  її мешканців, забезпечення функціонування об’єктів соціальної сфери, вирішення життєвих питань місцевої громади, покращення її добробуту. Норинський старостинський округ складається з трьох населених пунктів: Норинськ, Мощаниця, Підвелідники , у яких проживає 1269 чол. Економічну основу села складають ПрАТ «Норинський щебзавод», Норинське споживче товариство, приватні підприємці. Сільськогосподарське виробництво здійснюють компанії «Хаскі-Інвест», Стов «Бондарівське», та «Райс-Полісся».

Багато  часу займає робота з усними та письмовими зверненнями громадян. Проблеми, з якими приходять люди, носять різноплановий характер: надання матеріальної допомоги, виділення земельних ділянок, приватизація землі, реєстрація договорів купівлі-продажу та іншіЗа перше півріччя 2018 року було  прийнято 409 громадян.

Позитивно вирішено 17 питань.

Надано  1648 довідок різного характеру.

Здійснено 65 нотаріальних дій.

Проведено 11   реєстрацій та зняття з реєстрації громадян.

Проводяться обстеження з вивченням умов утримання дітей в соціально-неспроможних сім’ях, кризових сім’ях.

Освіта

Навчальний та виховний процес для дітей Норинського старостинського округу здійснює Норинська ЗОШ І-ІІІ ст.. та дошкільний навчальний заклад. На перше вересня 2018 року до школи підуть 165 дітей та 30 дітей до дитячого садка.

Культура

На території старостинського округу  продовжують працювати заклади культури: Будинок культури та сільська бібліотека для дорослих та дітей. До свят проводяться великі концерти, викликає захоплення поява на сцені нових талантів, маленьких жителів села. За перше півріччя за підтримки депутата Верховної Ради  Арешонкова Володимира Юрійовича та депутата ОТГ Мальцева Миколи Анатолійовича було проведено два концерти. Щоб зростала місцева культура, хотілося б покращити матеріальну базу наших закладів. Є потреба проведення робіт по відновленню опалення Будинку культури та сільської бібліотеки.

Медичним обслуговуванням та медикаментозним забезпеченням населення на території старостинського округу займаються  Норинський ФАП та аптека. Задля економії палива та забезпечення кращих умов для роботи ФАП було переведено до адмінприміщення старостинського округу. Для цього попередньо було проведено ремонт виділених під ФАП кімнат.

Благоустрій

Починаючи з ранньої весни місцевими жителями, працівниками різних установ та організаціями, виконувались роботи по наведенню порядку на території старостинського округу. Проводилось прибирання сміття, було ліквідовано 2 стихійних сміттєзвалища. Вирізано  та прибрано 74 аварійних та фаутних дерев, з них:

47 –   на кладовищі

9 –    в центрі села

18 –  в парку та біля зупинки громадського транспорту

Проведено кронування 22 дерев. Вирізано та вирубано близько 0,60 га кущів.

Скошено 0,80 га трави та бур’янів.

Було проведено  поточний ремонт пам’ятника  загиблим воїнам-односельчанам та двох місць розстрілів та спалення жителів у роки ІІ-ї світової війни.

Також на даний час закінчуються роботи по відновленню вуличного освітлення в населених пунктах.

Однією з проблем є водопостачання. За перше півріччя  силами працівників старостинського округу та місцевих жителів було очищено 4 громадські колодязі, проведено ліквідацію двох поривів водогінної мережі, проведено частковий ремонт водонапірної вежі, за допомогою комнгоспу проведено ремонт та заміну насосу другого підйому води.

В зимовий період регулярно чистились дороги від снігу, перебоїв з доставкою продуктів харчування  та підвозом дітей до школи та дитячого садка не було.

Правопорядок

Гостро стоїть питання  дотримання законності та громадського порядку на території старостинського округу, профілактики правопорушень злочинності, збереження комунального майна, дотримання належного санітарного стану на території сільської ради. Один  дільничний інспектор на чотири старостинські округи не може забезпечити в повній мірі профілактичні заходи. Зрозуміло, що часу навіть на ознайомлення з обстановкою, людьми у нього не вистачає. Такий стан речей викликає глибоке занепокоєння, адже Норинськ є центром відпочинку і для молоді з інших сільських рад та старостинських округів. Добре, що працівники муніципальної поліції проводять відповідну роботу в окрузі, сприяють покращенню криміногенної обстановки.  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *