Рішення №646 від 27 липня 2018 року “Про передачу майна з балансу відділу житлово- комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята сесія                                                                  VІІ  скликання

Від  27 липня 2018 року         № 646

Про передачу майна з балансу відділу житлово-
комунального господарства, благоустрою
Овруцької міської ради в господарське відання

та на баланс КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.

З метою забезпечення стабільної та безперебійної діяльності КП «Овруч» Овруцької міської ради, керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Гарне місто» Овруцької міської ради наступне майно:

– Мотокоса FS 120 – 1 штука, загальною вартістю 8000,00грн.;

  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та КП «Гарне місто» Овруцької міської ради оформити акт прийому-передачі зазначеного майна.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *