Рішення №643 від 27 липня 2018 року “Про надання дозволу на затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва, на заключення договорів, на проведення попередньої оплати”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята  сесія                                                                            VІI  скликання

Від  27 липня 2018 року            № 643

Про надання дозволу на затвердження
зведених кошторисних розрахунків вартості
об’єктів будівництва, на заключення договорів,

на проведення попередньої оплати

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької міської ради на 2018 рік, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати тимчасово виконуючому обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчицю Олександру Петровичу дозвіл на затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва, заключення договорів підряду для проведення поточних ремонтів водогінних мереж в населених пунктах Овруцької ОТГ та проведення попередньої оплати в розмірі 30% від суми договорів.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М., т.в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Редчиця О.П.

Міський голова                                                                                  І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *