Рішення №639 від 27 липня 2018 року “Про виготовлення проектно-кошторисної документації для ОЗО «Овруцька гімназія імені Андрія Малишка»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята сесія                                                         VІІ  скликання

Від  27  липня  2018 року      №639

Про виготовлення
проектно-кошторисної документації
для ОЗО   «Овруцька гімназія

імені Андрія Малишка»

Розглянувши лист дирекції ОЗО «Овруцька гімназія  імені  Малишка» та клопотання  Овруцької  фракції  Радикальної партії Олега Ляшка щодо  виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення робіт в актовому залі з виготовлення евакуаційного виходу, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Виконавчому комітету Овруцької міської ради замовити виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення робіт в актовому залі ОЗО «Овруцька гімназія  імені Малишка» з виготовлення евакуаційного виходу.
  2. Контроль на виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та керівника даного закладу та постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                     І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *