Рішення №638 від 27 липня 2018 року “Про здійснення бухгалтерського обліку в бюджетних установах.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята   сесія                                                 VII скликання

Від 27 липня 2018 року       №638

Про здійснення бухгалтерського

обліку в бюджетних установах.

В зв’язку з реорганізацією відділу освіти Овруцької міської ради, створення юридичних самостійних установ- закладів загальної середньої освіти (далі-ЗЗСО), продовженням процесу відкриття рахунків, встановлення програмного забезпечення, проведенням інвентаризації для передачі майна до ЗЗСО та метою недопущення порушень вимог бюджетно-фінансового законодавства та вчасного проведення нарахувань та виплати заробітної плати працівникам ЗЗСО, подачі звітності , завершення процедур закупівель та дотримання умов укладених договорів за закупівлями, керуючись ст.26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. До 31.08.2018 року бухгалтерський облік та подання звітності по відпускних педагогічному персоналу в загальноосвітніх начальних закладах здійснювати централізованій бухгалтерії гуманітарного відділу Овруцької міської ради.
  2. До 15.08.2018 року бухгалтерський облік та подання звітності з послуг зв’язку, включаючи послуги інтернету (Укртелеком) в позашкільних навчальних закладах ( Острівський комбінат, центр дитячо-юнацької творчості, мала академія народних мистецтв та ремесел) здійснювати централізованій бухгалтерії гуманітарного відділу Овруцької міської ради.
  3. До 31.12.2018 року закупівлю паливно- мастильних матеріалів (дизпаливо, бензин), дров паливних здійснювати централізованій бухгалтерії гуманітарного відділу Овруцької міської ради.
  4. З метою навчання та обміну досвідом з ведення бухгалтерського обліку та складання звітності, забезпечення своєчасного нарахування оплати праці , керівникам ЗЗСО на період проведення реорганізації установ забезпечити направлення бухгалтерів до гуманітарного відділу.
  5. Контроль на виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію з гуманітарних питань та  начальника гуманітарного відділу Сергійчука М.М.

Міський голова                                                                                               І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *