Рішення №637 від 27 липня 2018 року “Про нагородження обдарованих та талановитих дітей по міській Комплексній  програмі «Молодь і родина Овруччини» Овруцької міської ради на 2018-2020 роки.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята сесія                                                                        VII скликання

Від  27 липня 2018 року         № 637

Про нагородження обдарованих
та талановитих дітей по міській Комплексній
програмі «Молодь і родина Овруччини»

Овруцької міської ради на 2018-2020 роки.

На виконання Комплексної програми «Молодь і родина Овруччини» Овруцької міської ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Овруцької міської рали від 22.12.2017р.№123 з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку учнівської молоді враховуючи лист гуманітарного відділу   Овруцької міської ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради відзначити  переможця чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді Прачука Дмитра Юрійовича грошовою винагородою в розмірі  10000 (десять тисяч )грн.
  2. Начальнику відділу фінансів Шурло Т.М. передбачити видатки на виконання заходів вищевказаної Програми.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення та керівника гуманітарного відділу міської ради.

Міський голова                                                                               І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *