Рішення №626 від 27 липня 2018 року “Про внесення змін до Рішення сесії Овруцької міської ради від 20.04.2018р. №417 «Про виділення коштів Овруцькій центральній районній лікарні на відшкодування Благодійному фонду «Заложники Чорнобиля» частини вартості обладнання».”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята  сесія                                                VІІ  скликання

Від 27 липня  2018 року        №626

Про внесення змін до Рішення сесії
Овруцької міської ради від 20.04.2018р.
№417 «Про виділення коштів Овруцькій
центральній районній лікарні на
відшкодування Благодійному фонду
«Заложники Чорнобиля» частини

вартості обладнання».

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до пункту 1 Рішення сесії Овруцької міської ради від 20.04.2017р. №417 «Про виділення коштів Овруцькій центральній районній лікарні на відшкодування Благодійному Фонду «ЗАЛОЖНИКИ Чорнобиля» частини вартості обладнання» та викласти його в наступній редакції: «Виділити кошти з міського бюджету для відшкодування Овруцькою центральною районною лікарнею Благодійному фонду «Заложники Чорнобиля» частини вартості обладнання (системи ультразвукової діагностичної XARIO100 TUS-X100 ( в комплекті) з джерелом безперебійного живлення, яке закуповується Фондом для Овруцької центральної районної лікарні в сумі 290357 грн.»
  2. Контроль на виконанням даного рішення постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення та головного лікаря Овруцької ЦРЛ.

Міський голова                                                                     І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *