Рішення №622 від 27 липня 2018 року “Про затвердження Переліку проектів, які будуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята сесія                                                                   VІІ  скликання

від 27 липня 2018 року  №622

Про затвердження Переліку проектів,
які будуть реалізовуватися за рахунок
субвенції з державного бюджету
місцевим бюджетам на формування
інфраструктури об’єднаних
територіальних громад у 2018 році
в Овруцькій міській об’єднаній

територіальній громаді

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Перелік проектів, що будуть реалізовуватися в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді (додаток 1)
  2. Замовникам забезпечити виконання робіт по вищевказаних об’єктах відповідно до проектно- кошторисної документації та виділених бюджетних асигнувань.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, першого заступника міського голови Гришковця В.М.

Міський голова                                                                     І.Я.Коруд


Додаток  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *