Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» з 13 серпня по 17 серпня 2018 року

Працівниками підприємства продовжуються роботи по заміні водопровідної мережі по вул. І. Франка, 16.

По вул. Расковинського, 15 ліквідовано аварійний порив водопровідної мережі.

Проведено перепідключення мережі подачі води будинків № 78, 78а та 80 по вул. Київській з ВНС № 2 на ВНС № 1.

По пров. Стадіонному, 5  здійснено ремонт оглядового каналізаційного колодязя та по вул. С. Бандери – оглядового колодязя зливової каналізації.

По вул. Київській, 80 замінено пожежний гідрант.

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, профілактика та ремонт технічного обладнання, а також благоустрій, косіння та прибирання прилеглої території.

Працівниками очисних споруд підприємства продовжується прибирання та благоустрій прилеглої території та території біля каналізаційних насосних станцій, заготівля дров. Проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Проводилися роботи з чистки аерофільтра, а також роботи з поточного ремонту приміщення КНС по вул. С. Бандери та парапету біля КНС.

Працівниками рембригади продовжувалися роботи з ремонту фонтану в Центральному парку.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                               О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=