Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 06 серпня по 10 серпня 2018 року

Працівниками підприємства завершено роботи по переврізці споживачів в діючу водопровідну мережу по вул. Набережній, 18, продовжуються роботи по заміні водопровідної мережі по вул. І. Франка, 16.

По вул. Механізації, 5 ліквідовано порив водопровідної мережі.

Проведено заміну водопровідного вводу до будинку № 78а по вул. Київській.

Біля спортивного майданчика по вул. С.Бандери, 23б проведено благоустрій території.

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, профілактика та ремонт технічного обладнання, а також благоустрій, косіння та прибирання прилеглої території.

 

Працівниками очисних споруд підприємства продовжується прибирання та благоустрій прилеглої території та території біля каналізаційних насосних станцій, косіння лотків та прилеглої території, заготівля дров. А також проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Проводилися роботи з ремонту лотків первинних відстійників.

 

Працівниками рембригади продовжувалися роботи з ремонту парапету від міської ради до аптеки «Ганза», а також роботи з ремонту фонтану в Центральному парку.

 

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

 

 

Директор КП «Водоканал»                                             О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=