Проект рішення “Про заборону щодо реалізації пива (крім безалькогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у Овруцькій Обєднаній територіальній громаді”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

Пятнадцята  сесія                                                                               VІІ  скликання

Від  _________________2018 року      №

Про заборону щодо реалізації пива
(крім безалкогольного), алкогольних,
слабоалкогольних напоїв, вин столових
у Овруцькій Об’єднаній територіальній

громаді.

Відповідно до Конституції України, Кодекс України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про державне регулювання виробництва та і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» Постанови Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 року № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», з метою забезпечення прав та законних інтересів громадян, а також реалізації у Овруцькій ОТГ державної політики щодо попередження вживання серед населення алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, визначення здоров’я людини найвищою соціальною цінністю та врегулювання правових відносин суб’єктів господарювання, Овруцька міська рада

В И Р I Ш И Л А:

  1. Суб’єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку, та суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, обмежити торгівлю пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у Овруцькій Об’єднаній територіальній громаді у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, окрім закладів ресторанного господарства (кафе, бари, заклади громадського харчування, ресторани тощо) на території Овруцької ОТГ шляхом заборони їх реалізації з 23:00 до 10:00.
  2. Суб’єктам господарювання Овруцької Об’єднаної територіальної громади рекомендувати інформувати покупців про прийняття Овруцькою міською радою цього рішення.
  3. Доручити Виконавчому комітету Овруцької міської ради довести вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів підприємницької діяльності на території Овруцької ОТГ, які підпадають під його дію, а також здійснювати контроль за його виконанням.
  4. Відділу Національної поліції у Овруцькій міській раді  рекомендувати активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.
  5. Контролюючим органам рекомендувати вжити всі передбачені законодавством України заходи до суб’єктів господарювання Овруцької ОТГ, які порушують встановлену цим рішенням заборону щодо реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у Овруцькій Об’єднаній територіальній громаді, в тому числі шляхом звернення до відповідного органу ліцензування з рекомендацією щодо позбавлення суб’єкта господарювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями.
  6. Органу, що здійснює видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями рекомендувати здійснити проведення перевірок суб’єктів господарської діяльності Овруцької ОТГ щодо виконання вимог цього рішення. Про результати таких перевірок інформувати виконавчий комітет Овруцької міської ради.
  7. Оприлюднити це рішення на сайті міської ради та у газеті «Зоря».

8.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Овруцької міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

Міський голова                                                                         І.Я. Коруд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *