Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 23 липня по 27 липня 2018 року

Працівниками підприємства продовжуються роботи по переврізці споживачів в діючу водопровідну мережу по вул. Набережній, 18. Розпочато роботи по заміні водопровідної мережі по вул. І. Франка, 16.

По вул. Пушкіна, 7 і Б. Хмельницького, 80 проведено ремонт вуличних колонок.

По вул. Героїв Майдану, 50-а замінено водопровідний ввід до будинку.

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, профілактика та ремонт технічного обладнання, а також благоустрій, косіння та прибирання прилеглої території.

 

Працівниками очисних споруд підприємства продовжується прибирання та благоустрій прилеглої території та території біля каналізаційних насосних станцій, косіння лотків та прилеглої території. А також проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Продовжувалися поточні роботи з ремонту лотків первинних відстійників на очисних спорудах. Проведені роботи по прочищення каналізаційної мережі біля КНС по вул. Білоруській та здійснено ремонт електродвигуна № 12 в приміщенні насосної станцї на очисних спорудах.

 

Працівниками рембригади продовжувалися роботи з ремонту сходів по вул. Ш. Алейхема від ЗОШ № 4.

 

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

 

 

 

 

Директор КП «Водоканал»                                             О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=