Рішення №245 виконкому міської ради “Про затвердження Положення про літературно – мистецький конкурс «Пригоди з пані Картопелькою»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  19.07.2018 року          № 245

Про затвердження Положення
про літературно – мистецький конкурс

«Пригоди з пані Картопелькою»

З метою сприяння розкриттю творчого потенціалу місцевого населення, зміцнення творчих контактів між учасниками конкурсу, виявлення обдарованої молоді, виховання її духовного світогляду, промоції фестивалю «Поліська пані Картопелька», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Затвердити Положення про літературно – мистецький конкурс «Пригоди з пані Картопелькою» згідно додатку №1.
 2. Опублікувати дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансово – економічного відділу Рибинську Н.М., начальника гуманітарного відділу Сергійчука М.М..

Міський  голова                                                                                І.Я.Коруд

Д О Д А Т О К № 1

до рішення виконавчого комітету

VII скликання

від 19.07.2018 року № 245

Положення
про літературно – мистецький конкурс

«Пригоди з пані Картопелькою»

 1. Загальні положення
  • Це Положення визначає порядок проведення літературно – мистецького конкурсу «Пригоди з пані Картопелькою» (далі – Конкурс).
  • Організатором Конкурсу є виконавчий комітет Овруцької міської ради (далі – Організатори). До організації конкурсу можуть долучатись громадські організації та спонсори.
 1. Мета та завдання Конкурсу:

2.1. Сприяння розкриттю творчого потенціалу місцевого населення;

2.2. Зміцнення творчих контактів між учасниками конкурсу;

2.3. Розвиток поетичного та декоративно-ужиткового мистецтва, підвищення його художнього рівня;

2.4. Виявлення обдарованої молоді, виховання її духовного світогляду.

2.5. Створення умов для підвищення туристичної привабливості міста.

 1. Учасники Конкурсу:
  • У Конкурсі беруть участь всі учасники, які надіслали свої роботи, відповідно до п.5.1 даного Положення.
 1. Організація та проведення конкурсу
  • Роботи надсилаються до 1 вересня 2018 року.

4.2. Питання, пов’язанні з підготовкою та проведенням Конкурсу вирішуються організаторами. Для підготовки та проведення Конкурсу за спільним рішенням організаторів визначається оргкомітет та складається план організації і проведення конкурсу. Оргкомітет формує журі, до складу якого входять спеціалісти у галузі літератури та мистецтва, представники громади міста, які визначають кращі роботи.

4.3. Організатори створюють необхідні умови для забезпечення порядку проведення, а також по результатах проведення конкурсу  формують книгу із серії «Бібліотека пані Картопельки» під назвою «Пригоди з пані Картопелькою».

 1. Умови участі, вимоги, завдання та критерії оцінювання

5.1. На Конкурс учасники надсилають свої роботи, обов’язково вказавши своє ім’я, прізвище та адресу, а також контактний телефон (при публікації робіт використовуються ПІБ учасника);

5.2. Конкурс проводиться в двох номінаціях:

– за кращий літературний твір українською мовою (поезія, проза, публіцистика, байка, казка, легенда, оповідання тощо);

– за кращий мистецький твір, декоративно-ужиткову роботу (живопис, графіка, малюнок, вишивка, ткацтво, ліплення, мозаїка, лозоплетіння, різьба по дереву, кераміка, гончарство, декоративні розписи, художні вироби з металу тощо).

5.3. Літературні твори подаються в друкованому та електронному вигляді, Шрифт Times New Roman, розмір 14, одиничний інтервал. Мистецькі твори подаються в оригіналі. Всі роботи не повертаються, залишаються в організаторів для створення в подальшому музейної експозиції.

Конкурсні роботи оцінюються за такими критеріями:

відповідність роботи встановленій темі;

оригінальність творчого задуму;

технічне виконання;

рівень самостійності мислення автора при створенні роботи.

 1. Підбиття підсумків та заохочення переможців

6.1. Всі роботи оцінюються журі у двох номінаціях та визначаються три призові місця в кожній номінації. Рішення журі є конфіденційним і не підлягає зміні чи оскарженню.

6.2. Переможці конкурсу, а також інші відібрані роботи до друку друкуються в книзі «Пригоди з пані Картопелькою» та отримують відповідні відзнаки за зайняті місця, а також інші заохочувальні подарунки.

6.3. Організатори Конкурсу залишають за собою право використовувати  книгу «Пригоди з пані Картопелькою» з метою промоції та  рекомендують її для включення до рекламних буклетів про місто та туристичних маршрутів.

6.4. Всі учасники конкурсу відзначаються подяками міського голови.

6.5. Громадські, благодійні та інші  організації, меценати мають право встановлювати додаткові призи  та премії та відзначати кращих учасників. Для створення призового фонду й проведення заходів з організації Конкурсу можуть використовуватись добровільні внески зацікавлених юридичних та фізичних осіб.

7. Фінансування Конкурсу

7.1. За необхідності фінансові витрати на проведення друкування матеріалів конкурсу проводяться за рахунок коштів бюджету міської ради та інших незаборонених державою  джерел фінансування.

Секретар виконкому                                                                    М.В.Чичирко  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *