Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 09 липня по 13 липня 2018 року

Працівниками підприємства продовжуються роботи по переврізці споживачів в діючу водопровідну мережу по вул. Набережній, 18.

По вул. 4-ї Гвардійської проведено ремонт 2-х оглядових колодязів.

Ліквідовано аварійний порив водопровідної мережі на ВНС № 1 підприємства.

Розпочато роботи з ремонту фонтану в Цетнральному парку.

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, профілактика та ремонт технічного обладнання, а також благоустрій, косіння та прибирання прилеглої території.

Здійснювалися роботи з заміни засувки між 9 і 10 сверловинами ВНС.

Проводилися поточні ремнтні роботи на сверловинах № 14, 17.

Працівниками очисних споруд підприємства продовжується прибирання та благоустрій прилеглої території та території біля каналізаційних насосних станцій, косіння території. А також проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Проводилися поточні роботи з ремонту аерофільтра № 2 на очисних спорудах, оглядових колодязів та лотків на первинних відстійниках очисних споруд.

Працівниками рембригади проводилося виконання робіт з ремонту парапетних стін біля Діагностичного центру та розпочато ремонт сходів по вул. Ш. Алейхема від ЗОШ № 4.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                             О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=