Рішення №594 від 14 червня 2018 року “Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на частину земельної ділянки.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія                                                                     VІІ скликання

Від  14 червня  2018 року    № 594

Про продовження терміну дії договору
на встановлення строкового особистого
земельного сервітуту на право розміщення

тимчасової споруди на частину земельної ділянки.

Розглянувши звернення директора ТОВ «Орхідея» про продовження терміну дії строкового особистого земельного сервітута на право розміщення тимчасової споруди на частину земельної ділянки, керуючись статями 98-102, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 року № 244, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідань постійних депутатських комісій міської ради від 12.06.2018р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Продовжити термін дії договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на частину земельної ділянки з дня його закінчення відповідно до додатку № 1.
  2. Овруцькій міській раді в особі міського голови Коруда І.Я., укласти з суб’єктом господарювання, що зазначений у додатку № 1 додаткову угоду до договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на частину земельної ділянки.
  3. Виконкому Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу Держгеокадастру в Овруцькому районі протягом п’яти днів з дня його прийняття.
  4. Суб’єкту господарювання, що зазначений у додатку № 1 зареєструвати право сервітуту згідно Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Міський голова                                                                                І.Я. Коруд

ДОДАТОК № 1

до рішення 12-ої сесії міської ради

VІI скликання

від14.06.2018 року № 594

Перелік земельних ділянок, на які продовжено термін дії договорів про встановлення строкових особистих земельних сервітутів на право розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності

Кадастровий номер Площа сервітуту ПІБ

сервітуарія

термін дії

 

Місце розташування
1. ********************* 0,0300 ТОВ «Орхідея» 10 років м. Овруч, вул. Тараса Шевченка (Парк Памяті)

Секретар ради                                                                             І.М. Дєдух  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *