Рішення №510 від 23 травня 2018 року “Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради квартир №№ 1, 6 по вул. Металістів, 20-а в м.Овруч”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята  сесія                                                                               VІІ скликання

від  23 травня  2018 року       № 510

Про прийняття в комунальну власність
Овруцької міської об’єднаної територіальної
громади в особі Овруцької міської ради

квартир №№ 1, 6 по вул. Металістів, 20-а в м.Овруч

Розглянувши акт приймання-передачі квартир завершеного будівництвом об’єкту: «Реконструкція будівлі учбового корпусу під службове житло в м.Овручі, вул.Металістів, 20-а (інв. № 10310158)» від 26.04.2018 року, на виконання умов договору № 13/08 від 01.10.2008 року про спільну діяльність в реконструкції будівлі колишнього учбового корпусу під житловий будинок,укладеного між Овруцькою міською радою та Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України та додаткової угоди № 1 до даного договору, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити акт приймання-передачі квартир завершеного будівництвом об’єкту: «Реконструкція будівлі учбового корпусу під службове житло в м.Овручі, вул.Металістів, 20-а (інв. № 10310158)» від 26.04.2018 року (додається).
  2. Прийняти в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради квартири №№ 1,6 по вул. Металістів,20-а в м.Овруч від Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
  3. Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради (Грищенко П.А.) взяти на баланс та господарське відання дані квартири.
  4. Виконкому Овруцької міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку державну реєстрацію права комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради на квартири №№ 1,6 по вул. Металістів,20-а в м.Овруч.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ комунального майна міської ради та  постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                                                        І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *