Рішення №493 від 23 травня 2018 року “Про внесення змін до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018-2023 роки Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята  сесія                                                                                  VІІ скликання

від  23 травня 2018 року         №493

Про внесення змін до Програми підтримки
обдарованої учнівської молоді на

2018-2023 роки Овруцької міської ради

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення підтримки обдарованих дітей та молоді громади шляхом створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку   та враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій, міська  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити з Програми «Положення про преміювання обдарованої молоді Овруцької об’єднаної територіальної громади».
  2. Доповнити «Програму підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018-2023 роки Овруцької міської ради» розділом 7 такого змісту: «Нагородження згідно цієї Програми здійснюється в розмірах, визначених розпорядженням міського голови або рішенням сесії Овруцької міської ради»
  3. Розділ 4 «Напрями діяльності та заходи з виконання Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки» вважати розділом 8.
  4. Розділ 6 «Координація та контроль за виконанням Програми» вважати розділом 9.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ освіти міської ради та на постійні комісії міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення та з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Голова міської ради                                                                       І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *