Рішення №485 від 23 травня 2018 року “Про нагородження обдарованих та талановитих дітей по міській Програмі підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018 – 2023 роки.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Одинадцята сесія                                                                         VII скликання

Від  23 травня 2018 року    № 485

Про нагородження обдарованих
та талановитих дітей по міській
Програмі підтримки обдарованої

учнівської молоді на 2018 – 2023 роки.

На виконання Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018-2023 роки Овруцької міської ради, затвердженої Рішенням дев’ятої  сесії VII скликання Овруцької міської ради від 16.03.2017 №403, Положенням про стипендію Овруцької міської ради «Обдарованість», затвердженим рішенням сесії Овруцької міської ради від 31.01.2017р. №710  та з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку учнівської молоді громади, підтримки обдарованих та талановитих дітей, враховуючи лист відділу освіти Овруцької міської ради,   рекомендації експертної комісії з призначення стипендій, постійних комісій, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визначити стипендіальний фонд згідно Положення про стипендію Овруцької міської ради «Обдарованість» на 2018 рік в сумі 9000 грн. (5000 грн. – Всеукраїнський конкурс захисту науково- дослідницьких робіт МАН, 4000 грн. – Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії).
  2. Виплатити грошову винагороду – стипендію Овруцької міської ради «Обдарованість»:
  • учню Овруцької ЗОШ I-III ступенів №4 Швабу Максиму Ігоровичу- переможцю Всеукраїнського конкурсу захисту науково- дослідницьких робіт МАН , нагородженому дипломом II ступеню в сумі 5000 грн.
  • учениці ОНЗ «Овруцька ЗОШ -III ступенів №1» Олехнович Діані Олександрівні – переможниці всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, нагородженій   дипломом III ступеню в сумі 4000 грн.
  1. Вчителям, які підготували переможців всеукраїнського рівня виплатити грошову винагороду:
  • Поліщук Тетяні Олексіївні- учителю української мови та літератури ЗОШ I-III ступенів №4 – 3000 грн.
  • Залізко Наталії Володимирівні- вчитель географії ОНЗ «Овруцька ЗОШ -III ступенів №1»- 2000 грн.
  1. Відділу фінансів передбачити бюджетні призначення для відділу освіти Овруцької міської ради та забезпечити проведення фінансування видатків за рахунок коштів  загального  фонду.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ освіти та  комісію   з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Міський голова                                                                               І.Я. Коруд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *