Концерт до Дня медичного працівника

У третю неділю червня в Україні щорічно відзначається День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров’я. Саме тому 15 червня у Овруцькому РБК зібралася велика дружня родина людей воістину гуманної і героїчної професії, рятувальників людського життя, цілителів здоров’я – медичних працівників району. Це свято разом з ними відзначають тисячі людей, здоров’я або життя яких було врятовано, які вірять у професіоналізм, талант, досвід, честь та повсякчасну готовність медиків прийти на допомогу.

Зокрема, теплими словами підтримки та вдячності привітали колег головний лікар ЦРЛ Луцюк Микола Миколайович та головний лікар КУ ЦПМСД Левківський Станіслав Олександрович. Також поздоровити зі святом прийшли: міський голова Коруд І. Я., голова Овруцької РДА Дивинський Ю. С., голова районної ради Китиця В. В., представник депутата ВР України Арешонкова В. Ю. Шахрай Олена Василівна, перший заступник голови обласної ради Крамаренко Сергій Михайлович та директор ДП «Словечанський лісгосп АПК» Макарчук Ю. П.

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професії міським головою Корудом І. Я. було нагороджено багато працівників сфери.

Протягом усього заходу глядачів радували, тримаючи на хвилі чудового настрою: аматори художньої самодіяльності Піщаницького СБК (солісти – Н. Манзуля, І. В’юнцова, М. Левківський, Г. Поліщук, А. Манзуля), ансамбль «Чарівниці» (керівник – Н. Гладич), танцювальні колективи ЦДЮТ (керівник – Оксана Ковальчук) та «Ліра» (керівник – Паша Шарифов), молодіжні колективи «Тандем» і «Рондо», дует трубачів (О. Рудницький і А. Грищук).

Ще раз, та не востаннє, хочеться висловити найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються поруч з Вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=