Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» з 04 червня по 08 червня 2018 року

Працівниками завершилися виконання робіт з ремонту водопровідної мережі по вул. Металістів.

В с. Поліське Овруцької ОТГ проведено ремонт водопроводу.

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, профілактика та ремонт технічного обладнання, а також благоустрій, косіння та прибирання прилеглої території.

На ВНС № 1 було здійснено ремонт насоса та проведено ремонт 10 засувок.

На свердловині № 1 проводилися роботи з переналадки насоса.

А також працівники продовжували приймали участь у роботах щодо монтажу та улаштування павільйонів 2-х нових пробурених артезіанських свердловин.

Працівниками очисних споруд підприємства продовжується прибирання та благоустрій прилеглої території та території біля каналізаційних насосних станцій, косіння території. А також проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Проводилися поточні роботи з чистки лотків на біопрудах, з ремонту лізтарів освітлення. А також ліквідовано наслідки пориву водопроводу.

Працівниками рембригади продовжувалося виконання робіт з ремонту парапетних стін та укладання плит навколо Центрального парку.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                             О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *