Захід до Дня захисту дітей (Відділу з питань пробації)

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей та з метою забезпечення захисту прав та основних свобод дитини, залучення громадськості до проблем виховання неповнолітніх осіб та дітей, які перебувають на обліку Овруцького районного відділу з питань пробації, 31.05.2018 року була організована участь дітей, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у просвітницько-виховних заходах.

Даний захід провели працівники Овруцького районного відділу з питань пробації та персонал Овруцької центральної бібліотеки імені А.С.Малишка.

Працівники бібліотеки підготували виступ для дітей на тему «Я маю право». Метою даного інформаційного заходу було ознайомлення присутніх із цією програмою для допомоги у вирішенні життєвих проблемних питань у правовий спосіб.

Інколи люди не можуть із складної життєвої ситуації через відсутність знань, підтримки та кваліфікаційної допомоги, тому було проведено квест – подорож неповнолітніх по всім відділам бібліотеки, у вигляді запитань та підказок, діти поділились на дві команди та навипередки шукали підказки сховані в різних відділах бібліотеки. Це було спрямовано на ознайомлення та інформування неповнолітніх із роботою та матеріалами для використання в житті та навчанні.

Інспектор відділу

Андрій Вишневський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *