Розпочались роботи з реконструкції тенісного корту та міні-майданчику на стадіоні “Юність”

Минулоріч в нашому місті було реконструйовано та відкрито перший спортивний міні майданчик, що розташований біля дитячо-юнацької спортивної школи. Щодня діти та дорослі проводять там своє дозвілля, тренуються, приймають участь у різноманітних змаганнях і конкурсах. Отже, стало зрозумілим, що таких майданчиків має бути більше. Саме тому, з настанням теплої пори року активно розпочались роботи з реконструкції тенісного корту, якого в місті досі не було, та міні-майданчику на стадіоні “Юність”, що знаходиться біля ринку.
Вартість робіт кожного об’єкту становить 1,5 млн грн (50% фінансування здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, 50% – кошти місцевого бюджету).
Тенісний корт буде облаштований сучасним поліуретановим покриттям, воротами, баскетбольними корзинами, що дасть змогу змістовно проводити своє дозвілля овручанам, що полюбляють волейбол, баскетбол, великий теніс та міні-футбол.
Майданчик на стадіоні “Юність” матиме розмір 42х22 метри і невдовзі облаштується штучною травою, отже спортсменам більше не стануть на заваді погані погодні умови. Варто зазначити, що заплановано повну реконструкцію стадіону “Юність”, а саме – футбольного поля, трибун та іншого приладдя.
Перших спортсменів на оновлених майданчиках зможемо побачити вже через місяць.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *