Святкування Дня вулиці Овруцької в Києві

19 травня 2018 р у сквері ім. Котляревського у Шевченківському районі столиці відбулися святкові заходи з нагоди святкування 149-ї річниці вулиці Овруцької.
У заходах взяли участь митці, аматори та представники промисловості міста на чолі з головою Овруцької РДА Юрієм Дивинським, головою Овруцької районної ради Віталієм Китицею та Овруцьким міським головою Іваном Корудом.

Овручани привезли чудову концертну програму, вироби Малої академії мистецтв та ремесел, вироби учнів Центру дитячої та юнацької творчості, продукцію промислових підприємств міста та району.

Фолк-дефіле від давнини до сучасності представила Овруцька центральна районна бібліотека ім.А.С.Малишка. Також було представлено виставку рушників та старовинного одягу з колекції  Валентини Галкіної з с.В.Фосня.

Мешканці Шевченківського району столиці та кияни-овручани за народженням радо вітали талановитих митців з поліського краю. У рзгорнутих наметах було проведено майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок та інших оберегів. Сподобалось усім і безкоштовне частування виробами підприємств харчової промисловості Овруча. Свято вдалось! За домовленістю з Шевченківською РДА м. Києва свята вулиці Овруцької у Києві та вулиці Київської у Овручі носитимуть регулярний характер для зміцнення зв`язків між громадами.

1 відгук

  1. Наталіна сказав:

    Хочу, також, зауважити, що до цього чудового свята долучилась центральна районна бібліотека для дорослих ім. А.Малишка. В “бібліотечному” наметі була представлена виставка старовинного одягу та рушників з колекції Галини Галкіної (село В.Фосня). Також, завідувачка відділом обслуговування Валентина Коновальчук провела майстер – класи по виготовленню обрядових ляльок – мотанок “Оранта” і “Подорожниця”. Цікавим було і ФОЛК – дефіле, що провела бібліотекар абонементу Любов Омелянчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *