На виконання рішення від 14.02.2018 року №84 пройшли заходи з благоустрою

На виконання рішення від 14.02.2018 року № 84 «Про закріплення території за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загальнодержавного значення та загального користування» пройшли заходи в два етапи. Під час весняного місячника адресну допомогу міській раді надав Народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков. Для благоустрою громади Овруча,  виділено Народним депутатом України фарбу та вапно, а саме: емаль біла – 100 банок, емаль жовта – 100, емаль синя – 150, емаль сіра – 15, емаль чорна – 5, емаль червона – 5, емаль коричнева – 9, сніжка 10 л – 8, вапно гашене 4 кг – 238 упаковок.

Комунальними підприємствами «Гарне місто», «Овруч» Овруцької міської ради, використано фарбу на прибудинкових територіях, пофарбовано 50 садових лавок, 16 дитячих майданчиках, пофарбовано лавочки в парку, металеві опори по вулиці Металістів. КНП «Овруцький ЦПМСД» пофарбовано кабінет денного стаціонару, роздано вапно для АЗПСМ. Фарба, що залишилася, використовуватиметься для ремонтних робіт в приміщенні, де буде розміщено сімейних лікарів педіатричного профілю. Відділом культури, сім’ї, молоді і спорту роздано фарбу на всі будинки культури громади. ДЮСШ оновлено глядацькі місця на центральному стадіоні, побілено огорожу, зроблено розмітку на футбольному полі.

Старостинськими округами пофарбовано огорожі на кладовищах, обеліски загиблим воїнам, братські могили, пам’ятники (с. Покалів, с. Коптівщина, с. Хлупляни), могилу О. П. Добахової (с. Кирдани), зупинку та знак при в’їзді в с.Велика Чернігівка, оберіг та огорожу при в’їзді в с. Покалів, огорожу в центрі села Хлупляни. Зроблено побілку бордюрів, дерев, плит на кладовищах, огорожі в с. Скребеличі, с. Оленичі. У Великохайчанському закладі дошкільної освіти поновлено ганок, панелі, дитячі шкафчики. Пофарбовано та побілено фундамент, підлогу у  пральні, буфетній частині, відкоси на дверях, стелю в коридорі, що планується відкритися до Дня захисту дітей.

У всіх 69 населених пунктах Овруцької ОТГ були проведені заходи з благоустрою на кладовищах, а саме: вирізалися кущі та зрізалися аварійні дерева. КП «Овруч» продовжується робота по освітленню в парку, зроблено 20 клумб: перекопано, висаджено квіти; прибрано і вивезено сміття на 4 кладовищах; іде обкошування механічним трактором, мотокосами по скверах, вулицях, парках; встановлено 10 металевих урн з кришкою. КП «Водоканал»  відновлено 4 могили на військовому кладовищі. Відремонтовано пам’ятники на площі Танкістів, на Соборній площі, оновлено пам’ятник місця розстрілу мирних жителів по вул.Василівській.

Без уваги не можна залишити і підприємства, установи та організації які допомагали в прибиранні придорожньої смури дороги державного значення М-21 «Житомир – Могилів-Подільський». Активну участь проявили: ПАТ «АТП 11847» (Мошковський В.О.), РВ УДСНС (Кушнерчук Ю.М.), Овруцька ДЮСШ (Воробей Р.В.), Овруцька районна філія Житомирського обласного центру зайнятості (Закусило С.І.), Овруцьке управління експлуатації газового господарства ПАТ «Житомиргаз» (Ващенко М.С.), колективу комплексу «Панська хата» (Дідковський О.М.), Управління водного господарства (Шваб М.Д.) Овруцький професійний ліцей (Степанчук М.М.), Овруцька ЦРЛ (Луцюк М.М.), КНП «Овруцький ЦПМСД» (Левківський С.О.), Відділ культури, сім’ї, молоді і спорту Овруцької міської ради (Сергійчук М.М.), Управління агропромислового розвитку Овруцької РДА (Павлущенко В.М.), ДП «Овруцький спецлісгосп» (Шевчук О.І.), УПСЗН (Халімончук Т.В.), Пенсійний фонд (Крамчанин О.Г.), Овруцька районна державна лікарня ветеринарної медицини (Мельниченко В.П.) та ТОВ «Овручліспром» (Гоч Г.І.) за, що Овруцька міська рада висловлює щирі слова подяки за проявлену активність. На жаль деякі підприємства, установи та організації не відреагували на прохання міської ради та залишили свою закріплену територію не прибраною. Лиця доріг придорожніх смуг – це  лице всіх нас. Міською радою разом з відділами та установами Овруцької ОТГ продовжено роботу щодо виконання рішення виконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *