Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Традиційно два роки поспіль проходить Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») за напрямком «Джура-Прикордонник», мета змагань якої є: національно-патріотичне виховання, створення іміджу українського військовослужбовця серед дітей та молоді, що сприятиме підготовці молоді до охорони державного кордону у складі державних органів і громадських формувань у прикордонних районах України на державотворчих та героїчних традиціях українського козацтва.

На урочистому відкритті з вітальним словом до учнів звернулися Овруцький міський голова Іван Ярославович Коруд, голова Овруцької РДА Ю.С.Дивинський, голова Овруцької районної ради В.В.Китиця.

І-й міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри проходить з 17 по 19 травня 2018 року  в м. Овруч та в лісовому масиві «Голубе озеро».

Участь у грі взяли 18 шкіл району: ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів №1»,  НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка – ЗОШ І ступеня» , Овруцька ЗОШ №3, Овруцька ЗОШ №4, Шоломкіська, Покалівська, Бондарівська, Кирданівська, Великочернігівська, Великофоснянська, Піщаницька, Словечанська, Листвинська, Тхоринська, Можарівська. Першотравнева, Бігунська ,Ігнатпільська ЗОШ.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували загиблих воїнів Вітчизни, учні поклали квіти до меморіальної дошки випускнику НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка – ЗОШ І ступеня» Сірику Юрію Володимировичу, загиблому в АТО. Учасники заходу представили свої команди учнів (рої) і урочистою ходою пройшли площею міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *