Рішення №451 від 20 квітня 2018 року “Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства для індивідуального садівництва.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Десята сесія                                                                       VІI  скликання

Від  20  квітня 2018 року          № 451

Про затвердження проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок,
передбачених для передачі
у власність громадянам для будівництва
і обслуговування житлових будинків,
господарських будівель і споруд
(присадибна ділянка), будівництва
індивідуальних гаражів, ведення особистого
селянського господарства

для індивідуального садівництва.

Розглянувши представлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, передбачених для передачі у власність та звернення громадян про затвердження проектів землеустрою, керуючись ст.ст. 12, 79-1, 81, 83, 116, 118, 121, 125, 126, 186, 1861 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 19.04.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва передбачених для передачі у власність громадянам згідно додатку № 1 (додається).
  2. Передати громадянам безкоштовно у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва згідно додатку № 1.
  3. Громадянам, вказаним у додатку № 1, оформити право власності на земельні ділянки, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради в п’ятиденний термін після прийняття рішення надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд

Дєдух І.М.__________Рибинська Н.М.__________Чичирко М.В._____

Першко О.М.__________Жук С.П.____________

ДОДАТОК № 1

до рішення 10-ої сесії міської ради

VІІ скликання

від 20.04.2018 року № 451

ПЕРЕЛІК
громадян, яким передано у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва

 

П.І.Б Кадастровий номер Площа  (га.) Місце розташування земельної ділянки Примітка
1. ****************** ****************** 2,0000 Овруцький р-н,

с. Стугівщина

ОСГ
2. ****************** ****************** 0,1857 Овруцький р-н,

с. Острів

ОСГ
3. ****************** ****************** 0,0766 Овруцький р-н,

с. Заріччя

Для індивідуаль-ного садівництва
4. ****************** ****************** 2,000 Овруцький р-н,

с. Стугівщина

ОСГ
5. ****************** ****************** 0,1630 Овруцький р-н,

с. Богданівка

ОСГ

Секретар ради                                                                            І.М. Дєдух  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *