Рішення №437 від 20 квітня 2018 року “Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Десята   сесія                                                                           VІI  скликання

Від 20 квітня  2018 року      №437

Про присвоєння звання

«Почесний громадянин міста Овруча»

Розглянувши та обговоривши подання Овруцької  районної організації Радикальної партії Олега Ляшка  про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча» посмертно Стоцькому Миколі Вікторовичу за мужність та героїзм, проявлені у справі захисту цілісності України, Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення «Про звання та відзнаку «Почесний громадянин міста Овруча», затвердженого рішенням міської ради від 21.12.2006 року № 262 (зі змінами та доповненнями), враховуючи рекомендації засідання постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Присвоїти почесне звання «Почесний громадянин міста Овруча» посмертно та нагородити відзнакою рідних Стоцького Миколи Вікторовича за мужність та героїзм, проявлені у справі захисту цілісності України.
  2. Вручити рідним Стоцького Миколи Вікторовича нагрудний знак «Почесний громадянин міста Овруча» на день міста у вересні місяці   2018 року.
  3. Секретарю міської ради Дєдух І.М. зареєструвати нагородження даною відзнакою  в книзі міських нагород.
  4. Щорічно при підготовці проекту міського бюджету передбачати кошти для одноразової грошової допомоги в розмірі 5-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян до Дня міста.
  5. Занести Стоцького М.В. удостоєних звання «Почесний громадянин м. Овруча» в книгу Пошани міста.

Міський голова                                                                                   І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *