Рішення №432 від 20 квітня 2018 року “Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами в м.Овручі на період 2016-2020 р.р.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Десята  сесія                                                                                  VІІ скликання

від 20 квітня 2018 року  № 432

Про хід виконання Програми поводження
з твердими побутовими відходами в

м.Овручі на період 2016-2020 р.р.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Овруч» Сергійчука О.А.  хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами в м.Овручі на період 2016-2020 р.р. міська рада відмічає, що певна робота щодо виконання заходів, запланованих даною Програмою, у м. Овруч проводиться, враховуючи вищезазначене, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради від 18.04.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію директора КП «Овруч» Сергійчука О.А. про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами в м.Овручі на період 2016-2020 р.р. взяти до відома.
  2. Директору КП «Овруч» (Сергійчуку О.А.):
    • Продовжувати виконання заходів спрямованих на реалізацію завдань Програми поводження з ТПВ в м.Овручі на 2016-2020 роки.
    • Розробити схему санітарного очищення населення пунктів  Овруцької ОТГ, а саме: пункти забору пластикової тари.
    • Щоквартально до 5 числа надавати інформацію про виконані роботи по вищевказаній програмі.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *