Рішення №429 від 20 квітня 2018 року “Про передачу водопровідних мереж з балансу КП «Проектувальник» Овруцької міської ради Житомирської області на баланс    КП «Відродження» Овруцької міської ради Житомирської області”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Десята  сесія                                                             VII  скликання

від 20 квітня 2018 року            №429

Про передачу водопровідних мереж
з балансу КП «Проектувальник»
Овруцької міської ради Житомирської області
на баланс    КП «Відродження»

Овруцької міської ради Житомирської області

ВИРІШИЛА:

У зв’язку із створенням комунального підприємства «Відродження» Овруцької міської ради Житомирської області, керуючись ст.ст.. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Рішенням сесії Овруцької міської ради № 428 від 20.04.2018р., враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, міська рада

  1. Комунальному підприємству «Проектувальник» Овруцької міської ради Житомирської області передати безоплатно з балансу водопровідні мережі у дев’яти старостинських округах відповідно до Додатку № 1 на баланс та у господарське відання комунальному підприємству «Відродження» Овруцької міської ради Житомирської області.
  2. Передачу провести відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

Міський голова                                                                              І.Я.Коруд


Додаток  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *